• Deň mlieka s kozou "Pani Chelsie"

• Vo štvrtok 28. septembra si Deň mlieka pripomenuli naši najmladší žiaci - škôlkari a prváci. Po ochutnávke mlieka deti netrpezlivo očakávali sľúbenú návštevu. Na školskom dvore ich čakalo prekvapenie: koza menom "Pani Chelsie"! Ďalšie zaujímavosti a odpovede na svoje otázky sa dozvedeli priamo od jej majiteľa -  pána Jožka Šemeláka.

• Naši úspešní žiaci - Nelly Gáliková

• Na našej škole máme veľa šikovných žiakov, ktorých si postupne predstavíme. Jednou z nich je aj šiestačka Nelly Gáliková. Vyniká v športe, konkrétne v plávaní. Počas roka 2023 absolvovala 5 kôl v diaľkovom plávaní, súčasťou ktorých boli aj Majstrovstvá SR na otvorenej vode, kde sa vždy úspešne umiestnila na víťazných stupienkoch. V celkovom hodnotení v Slovenskom pohári diaľkového plávania 2023 sa umiestnila na 2. mieste. Nelly gratulujeme a želáme jej veľa ďalších športových úspechov.

Máte doma tiež úspešného športovca alebo nevšedný talent? Dajte nám o ňom vedieť. Možno svojimi úspechmi inšpiruje ostatných žiakov.

• Zber gaštanov

• Milí rodičia a žiaci, už odo dnes môžete zbierať a nosiť gaštany. Všetkým, ktorí sa zapoja, srdečne ďakujeme. Zber potrvá do 6. októbra.

• Oznam

• Vážení rodičia, dôrazne Vás žiadame o dodržiavanie značky zákaz vjazdu do areálu školy. Pripomíname, že vstup do rannej družiny je najneskôr o 7:00. Prosíme o rešpektovanie tohoto času. Ďakujeme