• Oznam školskej jedálne a školského klubu detí

• Oznamujeme stravníkom školskej jedálne, že odhlasovanie/prihlasovanie na stravu v tomto kalendárnom roku je možné len do piatka 15. 12. do 14:00. Prosíme, aby ste po tomto dátume už neuhrádzali platby za stravu ani ŠKD, pretože účty budú do konca kalendárneho roka pozastavené. Ďakujeme za pochopenie.

• Čítanie anglických textov s porozumením – školská súťaž

• V priebehu týždňa od 20.11. do 27.11. sme zrealizovali školskú súťaž Čítanie anglických textov s porozumením pre 5.- 9. roč. Testy s úlohami na overenie pochopenia textu mali žiaci publikované na Edupage vo forme prezentácií. Testy boli rôznej náročnosti podľa jednotlivých ročníkov. Celkový počet zapojených žiakov: 95. Každá trieda mala pridelených 10 testov s úlohami, ktoré žiaci postupne riešili v priebehu týždňa. 10 žiakov zvládlo všetky testované úlohy na 100%. Žiaci, ktorí mali 8 a viac bodov získali známku 1 z čítania s porozumením a žiaci so 100% úspešnosťou dostali aj malý darček.

Tabuľku s výsledkami si môžete pozrieť tu:  Výsledková listina

• Adventné vence

• V aranžovaní adventných vencov a svietnikov nás reprezentovali žiaci Michal Tittel, Nikola Piknová a Ella Košťálová. Za svoj krásny aranžmán získali 2. miesto.

• Školské kolo Olympiády ANJ

• Dňa 23.11.2023 sa uskutočnilo na našej škole školské kolo Olympiády  ANJ. Žiaci absolvovali písomnú aj ústnu časť súťaže. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 18 žiakov.

Umiestnenie žiakov v školskom kole Olympiády ANJ

Kategória 1.A:  počet zúčastnených:  5 žiakov

1. miesto: Róbert Períček 7.A

2. miesto: Nela Cícerová 7.B

3. miesto: Patrícia Konečná 7.A

Kategória 1.B  počet zúčastnených:  13 žiakov

1. miesto: Kristína Lenghartová 9.A

2. miesto: Kristína Karabová 8.A

3. miesto: Sára Rybová 8.A

Žiak Róbert Períček bude reprezentovať našu školu na okresnom kole v kategórii 1.A a žiačka Kristína Lenghartová v kategórii 1.B.

Žiakom blahoželáme a prajeme veľa úspechov v okresnom kole súťaže.