• O nás

• CHARAKTERISTIKA ŠKD

Oddelenia ŠKD sa nachádzajú na prízemí a 1. poschodí budovy školy v triedach, kde prebieha aj vyučovanie. K svojej činnosti využívame aj priestory školského ihriska a telocvičňu.

ŠKD realizuje svoju činnosť podľa Výchovného programu Tvorivé včielky.

Prevádzka ŠKD je denne od 6:00 hod. do 7:45 hod.,popoludní do 16:30 hod.

ŠKD  v školskom roku 2023/2024 navštevuje 121 detí, ktoré sú zadelené do piatich oddelení. Deti prijímame do ŠKD počas celého roka, podľa potrieb rodičov.

Činnosť ranného klubu prebieha v II. A triede. Deti prichádzajú na ranný klub len cez šatňu, do 7:00 hod. Popoludňajšia činnosť ŠKD je organizovaná tak, aby poskytla deťom oddych a regeneráciu síl po vyučovaní, umožnila rozvíjať ich záujmy primerane veku a zabezpečila prípravu na vyučovanie.

Mesačný poplatok za čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD 20€ treba zaplatiť vždy do 10. dňa mesačne vopred na účet číslo:

SK27 7500 0000 0005 1129 7133, variabilný symbol zostáva pre každé dieťa rovnaký počas celej dochádzky do ŠKD. Rodičia prvákov uhrádzajú poplatok až po pridelení variabilného symbolu. Do poznámky treba uviesť meno, priezvisko a triedu dieťaťa. Vyradenie dieťaťa z ŠKD je možné do 10. dňa v mesiaci odovzdaním vyplneného tlačiva /v záložke Dokumenty/.

ROZPIS JEDNOTLIVÝCH ODDELENÍ V ŠKD

M. Kopányiová

IV. B, III. B

IV. B