• ETwinning

• eTwinning

• Všetky deti majú radi rozprávky a záhady. Radi riešia prípady pomocou indícií a dosahujú ciele prijatím určitej výzvy. Samozrejme, milujú i pozitívne konce. A preto sme sa rozhodli spojiť užitočné so zábavou a vytvorili sme medzinárodný projekt eTwinning s názvom “Ja- špión“. Našim projektovým partnerom je škola z Turecka /Antalya/.  Deti sa počas nasledujúcich mesiacov zmenia  na špiónov, ktorí budú musieť riešiť záhady a prekonávať prekážky pomocou vedomostí, intuície a spolupráce. Popasujú sa  s prípadmi ako  “Stratený učiteľ, Stratená škola či krajina“. Niektoré aktivity budú vyžadovať spoluprácu s partnermi, niektoré vedomosti o partneroch. Nakoniec,  po zložení skúšky športovej zdatnosti,  získajú certifikát SUPER špióna a tak sa stanú členmi  detskej medzinárodnej agentúry. Svet špiónov ich naučí novým veciam, zručnostiam, zlepší angličtinu a zároveň ich pripraví na spoluprácu s cudzincami.  Určite nebude chýbať ani zábava.  Takže malí špióni, “Let´s start“!