• Okresné kolo vo futbale žiačok

• Okresné kolo vo futbale sa uskutočnilo pre nepriaznivé počasie v Mestskej telocvični. Naše dievčatá obsadili 3. miesto. Školu reprezentovali:

Liliana Hanáková

Sofia Bakošová

Nela Cícerová

Ema Slováková

Laura Manduchová

Alžbeta Dafčíková

Patrícia KOnečná

Timea Prochácová

Dievčatám gratulujeme!

Umiestnenie škôl:

1. miesto- ZŠ M.R. Štefánika

2. miesto- ZŠ Madunice

3. miesto- ZŠ s MŠ A. Felcána Hlohovec

• Exkurzia Medolandia

• Naši druháci sa vybrali do Medolandie v Dolnej Krupej, kde sa dozvedeli veľa zaujímavostí o živote včiel - cez čuch, chuť, hmat, zrak aj sluch. Prešli okolo najväčšej 6m kvapky medu. V záhrade prešli labyrintom a na tvorivých dielňach si vyrobili vlastnú sviečku z včelieho vosku.

• Mini výstava

• Je úžasné, keď sa talent spojí so šikovnosťou. Žiačke 9. ročníka Terezke Hubusovej učarovali farbičky, ceruzky a plátno. Výstavu jej prác si môžete pozrieť na dolnej chodbe. Veríme, že svoj talent bude naďalej rozvíjať a ešte o nej budeme počuť.

• Jazykový kvet – krajské semifinále

•  Krajské semifinále recitačnej súťaže Jazykový kvet sa tento rok uskutočnilo dištančne, formou online videonahrávok  súťažných príspevkov v anglickom jazyku. Z našej školy boli do súťaže poslané nahrávky dvoch žiakov z I. stupňa – Juraj Kučerka (4.roč.) a Nataša Marková  (4.roč.) a dvoch žiačok z II. stupňa – Nela Křížová (8.roč.) a Kristína Lenghartová (8.roč.). Všetci naši súťažiaci postúpili do krajského finálového kola, ktoré sa uskutoční prezenčne v Trnave 27.4. Súťažiacim gratulujeme a želáme veľa úspechov v krajskom finále.

• BURZA KNÍH

• Na našej škole sa uskutočnila dňa 29.03. 2023 burza kníh, ktorá sa stretla s veľkým úspechom. Veľkí aj malí čitatelia si za symbolické ceny poodnášali domov v knihách nové dobrodružstvá a príbehy. Tak čítaniu zdar!