• Deň otcov v ŠKD

Deň otcov sa na Slovensku slávi tretiu nedeľu v mesiaci jún. Deti z ŠKD si spomenuli na svojich oteckov a pripravili im pekné pozdravy.

Týždeň športových aktivít v ŠKD

Od 24.5.- 28.5. 2021 sme v ŠKD veselo športovali. Každý deň bol venovaný jednej pohybovej aktivite, napr. v pondelok sme rozvíjali zručnosti v štafetovom behu, v utorok v behu k méte z rôznych polôh, streda bola zameraná na netradičné disciplíny a pod. Počasie nám prialo, tak sme si super zasúťažili. Odmenou nám bol skvelý pocit, že sme niečo urobili pre svoje zdravie.

Deň rodiny v ŠKD

" Rodina je malý svet, tvorený veľkou láskou."

15. mája si verejnosť po celom svete v tento dátum pripomína Svetový deň rodiny (World Family Day), ktorý bol vyhlásený Organizáciou spojených národov (OSN) v roku 1993. I my v ŠKD sme nezabudli na tento deň.

Športové popoludnie

Dňa 28.4. sme sa snažili zvýšiť kondíciu detí rôznymi pohybovými aktivitami: prekážkový beh, preskoky rebríka, štafetový beh a pod. Deti si s radosťou zašportovali a strávili príjemné popoludnie na čerstvom vzduchu.

Jarné upratovanie

Aj žiakom v ŠKD záleží na čistote nášho areálu a preto v tento deň vymenili hry za upratovanie okolia školy.

Deň učiteľov v ŠKD

Deti z ŠKD si pripravili pre našich učiteľov krásne pozdravy. Je to malé poďakovanie za ich obetavú prácu...

Športový deň v ŠKD

Športové popoludnie začalo dobre. Slniečko svietilo. Malí športovci súťažili v rôznych disciplínach ( futbal, streľba, prekážková dráha ...).

Zábava však netrvala dlho. Túto akciu sme museli ukončiť úkrytom pred dažďom. Tak dnes nám to nevyšlo!

Európsky týždeň mobility

Aj náš školský klub sa zapojil do ETM projektu. Tento týždeň sme strávili aktivitami, pri ktorých sme museli využiť svoje hlavičky, ručičky i nožičky.

"Mini ŠKD"

V jedno jesenné a slnečné popoludnie sme na školskom ihrisku absolvovali mini súťaže s mini skupinkami. K niektorým súťažiam nám boli nápomocné mini, hladké hnedé plody, ktoré neodmysliteľne patria k tomuto obdobiu

Výstava jesenných plodov v ŠKD

V dňoch 19.10. - 23.10. 2020 nám priestory školy skrášlili rôzne nápadité a veselé výrobky z jesenných plodov. Vyrobili a priniesli si ich veľmi šikovné a kreatívne deti. Hodnotenie bolo preto veľmi náročné. Ocenených bolo len pár, ale odmenení boli všetci.

Šarkaniáda - 28. 10. 2020

Naše deti sa zúčastnili v ŠKD šarkaniády. Žiaľ, počasie nám neprialo, ale aj tak sme sa spolu zabavili.

Mikulášske aktivity v ŠKD

Dňa 04. 12. našu školu navštívil Mikuláš. Sprevádzali ho dvaja čerti a anjel. Nálada bola úžasná, nezabudnuteľná. Vydržala nám i popoludní v školskom klube.

Oddelenia mali rôzne aktivity spojené s týmto starším, bruchatým pánom v červenom oblečení a bielou bradou.

Deti kreslili, lepili, strihali, vyfarbovali rozmanitých Mikulášov. Súťažili o čertovsky najdlhšiu  reťaz, ktorou si napokon ozdobili vianočný stromček. Skladali mikulášske pexeso, hľadali správnu cestičku, ktorou sa Mikuláš dostane k svojím saniam a pod.

fotogaléria

V dňoch od 14. decembra do 18. decembra prebiehala v ŠKD výstava vianočných dekorácií.