• Prihlasovanie obedov

V prípade záujmu o stravovanie v školskej jedálni je nutné vyplniť a podať prihlášku na stravovanie v prvý deň nového školského roka (t. j. 05. 09. 2023). Prihlásiť sa môžete i dodatočne, avšak minimálne 24 hodín pred prvým obedom a to písomne. Prihlášku si treba vyplniť a odovzdať vedúcej ŠJ.  Prihlášku na stravu nájdete TU.

Odhlasovanie obedov

V prípade neprítomnosti na obede z akéhokoľvek dôvodu (choroba, súťaž, výlet), obed treba odhlásiť 24 hodín vopred do 14.00 hod. Odhlásenie na nasledujúci pondelok je možné len v piatok do 14,00 hod. Za neodhlásený obed sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.
          Ak sa stravník už nechce stravovať v školskej jedálni, je povinnosťou zákonného zástupcu písomne ho odhlásiť aspoň 24 hodín vopred pred ukončením stravovania.

Odhláška z odberu stravy