• Okresné kolo v atletike starších žiakov

• Dňa 10.5. sa na našej škole konalo okresné kolo v atletike starších žiakov. Tím v zložení S. Konečný, R. Múdry, M. Buzaši, S. Paloncy, T. Monček, Š. Rampach a M. Murín dokázal získať najviac bodov v rôznych atletických disciplínach a stal sa víťazom OK, pričom si zaistil postup na KK, ktoré sa bude konať už v piatok 17.5. v Trnave.

Naše úspechy:

60 m - S. Konečný 1. miesto,

800 m - S. Konečný 1. miesto, R. Múdry 3. miesto,

skok do diaľky - M. Buzaši 2. miesto,

skok do výšky - M. Buzaši 2. miesto,

hod kriketkou - R. Múdry 1. miesto,

štafeta 4 x 60m - R. Múdry, S. Konečný, M. Buzaši, S. Paloncy 1. miesto.

• Oznam primátora mesta

• Vážení rodičia,

v základných  školách v našom meste (ZŠ M.R.Štefánika, ZŠ s MŠ Koperníkova, ZŠ s MŠ A.Felcána, ZŠ V.Šuleka, ZŠ Podzámska)  bola nahlásená bomba.

Riaditeľky škôl zabezpečili evakuáciu žiakov  a v súčasnosti kontaktujú rodičov. Mesto Hlohovec ako zriaďovateľ základných škôl postup pri tejto mimoriadnej situácii  konzultuje príslušné kroky v súčinnosti s Obvodným oddelením PZ v Hlohovci.

Príslušníci PZ vykonávajú na všetkých školách vizuálne prehliadky. O ďalšom postupe Vás budú informovať riaditeľky škôl.

Mgr. Ivan Baranovič, MPH

primátor mesta Hlohovec